Text copied!
CopyCompare
Біблія - 2 хроніки

2 хроніки 5

Play LogoGoogle Play  APK Logo APK
Click on verse(s) to share them!
1І була закінчена вся праця, яку зробив Соломон для Господнього дому. І Соломон повносив освячені речі свого батька Давида, і срібло, і золото, і всі ці речі дав до скарбниці Божого дому.
2Тоді Соломон зібрав до Єрусалиму Ізраїлевих старших, і всіх голів племен, начальників батьківських родів Ізраїлевих синів, щоб перенести ковчега Господнього заповіту з Давидового Міста, воно Сіон.
3І були зібрані до царя всі ізраїльтяни в свято, воно сьомого місяця.
4І поприходили всі Ізраїлеві старші, і Левити понесли ковчега.
5І понесли ковчега та скинію заповіту, і всі святі речі, що в скинії, несли їх священики та Левити.
6А цар Соломон та вся Ізраїлева громада, що зібралася при ньому перед ковчегом, приносили в жертву худобу дрібну та худобу велику, що через многоту не була ані записувана, ані лічена!
7І священики внесли ковчега Господнього заповіту до його місця, до девіру дому, до Святого Святих, під крила херувимів.
8А херувими простягали крила над місцем ковчега, і затінювали херувими над ковчегом та над його держаками зверху.
9А ті держаки були довгі, і головки тих держаків були видні з ковчегу, що перед девіром, а назовні не були видні. І були вони там аж до цього дня.
10У ковчезі не було нічого, тільки дві таблиці, що поклав Мойсей на Хориві, коли Господь склав був заповіта з Ізраїлевими синами при виході їх із Єгипту.
11І сталося, як священики виходили із святині, а всі священики, що були там, освятилися, без додержання черг,
12а Левити співаки, усі вони, аж до Асафа, Гемана, Єдутуна, і синів їхніх та братів їхніх, убрані в віссон, з цимбалами, із арфами та з цитрами, стояли на схід від жертівника, а з ними сто й двадцять священиків, що сурмили на сурмах,
13і було воно для сурмачів та співаків як одне, щоб подати один голос на хвалу та дяку Господеві, і як загримів голос на сурмах, і на цимбалах, і на музичних знаряддях, і як хвалили Господа: Добрий бо Він, бо навіки Його милосердя! то дім, дім Господній наповнився хмарою!...
14І не могли священики стояти й служити через ту хмару, бо слава Господня наповнила дім Божий!...